orfeo nutrixxion

Minulost, přítomnost, budoucnost

Na začátku byla myšlenka vytvořit produkt s nejvyššími nároky na kvalitu a s nejnovějšími poznatky sportovních vědců. Přirozeně, nikdo nemůže vymyslet již dávno vymyšlené. Ale my jsme si dali cíl vytvořit prémiový produkt. A tak se srozumňujeme, jako „prémiová značka“, s požadavky na nejvyšší kvalitu. Za další pro nás byla důležitá týmová myšlenka. Přemýšleli jsme. Jak můžeme lidi, kteří tento sport milují a vzali si ho za svůj, spojit? Toto bylo zásadní pro vznik týmu Nutrixxion (další informace v menu pod „Team Nutrixxion“).

Nyní je to skutečnost. Nutrixxion je zralý pro trh a my jsme připraveni k vzletu. I když to né vždy bylo jednoduché, a sem tam se objevovaly malé „kopance“, vznikla po dlouhém čase vývoje nová produktová linie, která vás, doufejme, nadchne tak, jak nadchla nás. Je jedno, jestli hledáte energetický gel, energetickou tyčinku nebo iontový nápoj. U nás je pro každého něco. Vedle toho, naše vysoké nároky na kvalitu chuti, konzistence a snášenlivosti pro nás hrají velkou roli. Neboť ze zkušenosti víte, tak jako my, že není nic horšího, než špičkový produkt, na kterém si ale nepochutnáte.
Naší vizí je, vytvořit společně s vámi silný tým.  Tak budete mít, případně, i vy v budoucnosti možnost spoluvytvářet a ovlivňovat chuťové směry našich produktů. Váš názor je pro nás důležitý.
Doufáme, že konceptem „Team Nutrixxion“ vám umožníme také tolik zábavy, jako dává tým nám.

Jsme připraveni a doufáme, že vy také!!! Je čas na něco nového.» Zobrazit celý článek »